Kotły gazowe/olejowe

Kotły gazowe jak i na olej opałowy występują obecnie jako jedyne źródło ciepła instalacji grzewczej lub jako uzupełnienie/źródło szczytowe powietrznych pomp ciepła. Niewątpliwą zaletą jest ich praktycznie bezobsługowa praca oraz możliwość pracy w układach z zarówno nisko jak i wyskokotemperaturową instalacją centralnego ogrzewania.

Jeżeli posiadamy już gotowy przyłącz gazowy i szacht kominowy montaż nowoczesnego gazowego kotła kondensacyjnego jako źródło energii grzewczej jest wyborem jak najbardziej uzasadnionym ekonomicznie jaki i praktycznie. Kompaktowe rozmiary obecnych urządzeń, możliwość modulacji mocy grzewczej, nowoczesne sterowanie oraz nieskie koszty eksploatacji uzasadniają ten wybór.

Jako Firma, która na przestrzeni ponad 20 lat wykonała kilkaset instalacji tego typu - od kilku kilowatowych do magawatowych bloków grzewczych - możemy bazując na naszym doświadczeniu zaproponować kompleksowe wykonanie nowoczesnych kotłowni gazowo-olejowych. Łącznie z wykonaniem instalacji gazowej przez uprawnionych do tego instalatorów oraz odbiór i uruchomienie.

Najczęściej montujemy produkty Firm:

 

Zapraszamy!

Wybierzemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie.